Коли приходять холода, стає актуальною тема обігріву приміщень. Але не варто чекати, коли ви вже замерзнете! Набагато краще подбати про тепло в будинку наперед. Ми всі любимо, коли вдома чи в офісі затишно. Комфортна температура приміщення важлива не тільки для приємної атмосфери, а й здоров'я. Технології розвиваються дуже швидко. У сфері обігрівачів це не так помітно, але на сьогоднішній день на ринку існує кілька типів обігрівачів. І який з них найкращий? У чому різниця? Як швидко та ефективно обігріти приміщення та при цьому заощадити на електроенергії? Чому ALAY HEAT - це правильний вибір? Відповіді на ці запитання ви дізнаєтесь прочитавши до кінця.

 

Які види обігрівачів існують сьогодні?

 

Ми обрали для вас найпопулярніші в Україні:

 1. Керамічні панелі;
 2. Інверторні кондиціонери;
 3. Електричні обігрівачі;
 4. Масляні обігрівачі;
 5. Повітряні завіси (зазвичай використовують у комерційних приміщеннях);
 6. UFO;
 7. Тепловентилятори.

 

Незважаючи на значний список, не всі види обігрівачів в Україні однаково ефективні та вигідні. Давайте розберемося у перевагах та недоліках основних типів обігрівачів.

 

Топовий і найсучасніший вид обігрівачів – це керамічні, металеві та керамічно-металеві панелі ALAY HEAT

 

Вони виготовлені за найсучаснішими технологіями та ідеально підходять, як для приватного будинку, так і в квартиру. Вони економічні, екологічні та абсолютно безпечні для дорослих та дітей.

 

Головна технічна особливість керамічних, металевих та керамічно-металевих обігрівачів ALAY HEAT – це поєднання одразу двох типів обігріву. Передня частина випромінює інфрачервоне тепло. Воно нагріває всі предмети в кімнаті, при цьому не нагріваючи повітря. Задня частина - конвекційний короб, який стандартним способом обігріває повітря. За рахунок такий технології обігріву, все тепло йде в кімнату, а не гріє стіну, на якій встановлений обігрівач. Чому це важливо? Тому що керамічний обігрівач ALAY HEAT стає супер економічним, максимально ефективно прогріваючі кімнату.

 

У більшості інших типів обігрівачів використовують звичайний, високотемпературний нагрівач. Він може розігріватись до тисячі градусів і пересушувати повітря, роблячи його важким. Після цього вам хочеться відкрити вікно і впустити повітря, але при цьому тепло виходить і обігрів стає менш ефективним. Керамічний обігрівач ALAY HEAT нагрівається до 85 градусів, але має велику площу нагріву. Крім того наші сучасні обігрівачі мають закритий нагрівальний елемент, що робить їх цілком безпечними для здоров'я людини.

 

Крім того, що дуже важливо, якщо ви дбаєте про своє здоров'я, інфрачервоне випромінювання вбиває мікроби, запобігає деяким шкірним захворюванням і покращує кровообіг.

 

І ще одна перевага керамічних обігрівачів ALAY HEAT – це дизайн! Він виконаний у мінімалістичному стилі, який підійде майже для будь-якого інтер'єру. Стандартний колір білий, але можливе виконання у чорному кольорі або з малюнком під замовлення.

 

Інверторні кондиціонери – 2 в 1

 

По суті це звичайний кондиціонер, який ми добре знаємо і користуємося в спеку. Але інверторний кондиціонер здатний працювати не лише на охолодження, а й на обігрів приміщення.

 

Основні переваги кондиціонерів:

 1. Екологічний. Не шкодить вам і довкіллю.
 2. Економний. Якщо, наприклад, порівнювати ККД інверторного кондиціонера зі звичайними радіаторами опалення, його показники в 3 рази вище.
 3. Стабільний мікроклімат. Ви можете самостійно вибрати, яка температура має бути у приміщенні, встановивши її за допомогою пульта. Інверторний кондиціонер самостійно стежить і підтримує задану температуру.

 

А чи є недоліки? Ми віднесли до недоліків чималу вартість такої системи і складність установки. Без допомоги фахівців вам не обійтись. Якщо ж ви бажаєте заощадити кошти то обігрівачі ALAY HEAT це те, що потрібно. Вони коштують дешевше, їм потрібно менше електроенергії. Ви можете самостійно їх встановити. Крім того, у вас буде можливість обрати дизайн під ваш інтер'єр. На обігрівачах є термолегурятор, який просто і зручно дозволить задати необхідну температуру.

 

Масляні радіатори

 

Цей тип обігрівачів існує вже давно. Всередині знаходиться олія та нагріваючись, вона передає тепло металевим зовнішнім панелям і вони вже прогрівають повітря. Основна перевага масляних обігрівачів – це мобільність. Його можна поставити будь-де. Обігрівач легко поміститися в багажнику будь-якого автомобіля.

 

Варто врахувати при виборі, що такий спосіб обігріву досить енерговитратний і потребує значного часу для прогрівання. Це не завжди зручно, якщо потрібно нагріти приміщення швидко. Альтернативою можуть бути керамічні, металеві або металево-керамічні обігрівачі ALAY HEAT. Вони нагріваються досить швидко, всього за декілька хвилин. До них є металеві підставки на колесах, які можна придбати додатково. Це робить обігрівачі ALAY HEAT мобільними, їх можна використовувати будь-де.

 

Інфрачервоні обігрівачі (типу UFO, Delfa та інші)

 

Основною перевагою все також є мобільність. Принцип роботи UFO є дуже простим. В основі лежить випромінювання інфрачервоних хвиль, яке може обігріти якусь зону навіть на вулиці! Хвилі прогрівають не саме повітря, а предмети на які потрапляють.

Такий обігрівач стане в нагоді, якщо вам потрібно обігріти невелику зону в приміщенні, офісі або на вулиці. Він на 100% безшумний і не обігріває зайву площу.

 

З недоліків, варто сказати, що є ризик травматизму. Так як такий тип обігрівачів має відкритий нагрівальний елемент, то якщо є діти, потрібно стежити, щоб вони не грали і не бігали поруч із обігрівачем. Дуже сильно сушить повітря. Треба бути дуже обережним при використанні у приміщенні. Зовнішня частина сильно нагрівається і можна отримати опік. Але навіщо так ризикувати? ALAY HEAT вирішує цю проблему за допомогою сучасних технологій. Наші обігрівачі гріють одночасно інфрачервоним та конвекційним способом. Потужності панелі достатньо для обігріву малих на середніх приміщень.

 

Тепловентилятори або ще їх називають “дуйчики”.

 

Зазвичай їх використовують як додатковий спосіб обігріву будинку, в магазині чи офісі. У середньому потужність становить до 5 кВт. Вони прості, безпечні та мобільні. Ще однією перевагою є порівняно низька вартість тепловентилятора.

 

При виборі обігрівача варто врахувати, що вони сушать повітря і досить гучні. Крім того, якщо на гріючий елемент попадає пил або бруд, з'являється неприємний запах, так як нагрівальний елемент випалює все що на нього попадає: пил, бруд, волосся та інше. Цього точно не буде в обігрівачах ALAY HEAT. Нагрівальний елемент закритий від навколишнього середовища. Їх можна поставити будь-де, завдяки додатковій підставки, яку можна придбати у нашому інтернет-магазині ALAY HEAT. Сучасні, ультратонкі, безшумні обігрівачі не сушать повітря, тому у вас не буде неприємних відчуттів.

 

Електричні конвектори.

 

Цей вид обігрівачів можна використовувати для основного опалення. Повітря заходить знизу проходить через нагрівальні елементи і виходить верхом таким чином прогрівається в кімнаті.

 

Переваги електричних конвекторів:

 

 • Вони легкі та прості в установці. Ви легко можете встановити такі обігрівачі самостійно.
 • Безшумні. Конвектори не видають взагалі жодних звуків і не приносять незручностей оточуючим.

 

Якщо порівнювати електричний конвектор з керамічним обігрівачем ALAY HEAT, перший споживає набагато більше електроенергії і сушить повітря.

 

В нашому асортименті також є електричні конвектори. Але ALAY HEAT мають значну перевагу серед конкурентів. Всередині закритий нагрівальний елемент, тому ці обігрівачі не пересушують повітря і на 100% безпечні для здоров'я. Завдяки сучасним технологіям споживають менше електроенергії.

 

І ще один вид – це теплові завіси.

 

Їх рідко використовують у домашніх умовах. Такий тип обігрівача встановлюють при вході до магазинів, офісів або приміщень з автоматичними дверима. По суті це той же тепловентилятор, тільки набагато потужніший. Вони здатні створювати настільки щільний потік теплого повітря, що не пропускають холодне повітря до приміщення.

 

Теплові завіси мають вузьку сферу застосування та дуже затратні по електроенергії. Споживання може досягати 12 кВт/год.


Отже, ми розглянули та порівняли основні види обігрівачів в Україні. Звісно, який із них обрати, вирішувати вам. Але ви вже змогли побачити переваги керамічних обігрівачів ALAY HEAT. Вони є топовим варіантом на сьогоднішній день. Якщо у вас ще є сумніви, який тип обігрівача потрібен саме вам, просто наберіть нас за номером телефону вказаному на сайті alayheat.com.ua. Ми надано необхідну інформацію та допоможемо вам прийняти правильне рішення, щоб у вас було тепло, комфортно із мінімальними витратами.